У сарадњи са Основном школом Светолик Ранковић, представници ЈКП "Букуља" организовали су еколошку радионицу под називом "Штедим воду и рециклирам" за ученике првог разредаВодич 18. мај 2024.· 4 мин читања Поделите са пријатељима